@iransoftlearning


جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار آذران دیزاین 7
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار آذران دیزاین 7
شناسه نرم افزار 9879
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید

کانال مرکز نرم افزار ایران
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.

نرم افزار پرتال آذران دیزاین یک سامانه مدیریت پورتال است که امکانات فوق العاده-ای را در اختیار متولیان پورتالهای اطلاع رسانی قرار می دهد. این نرم افزار در واقع یک هسته کنترل کننده مرکزی است که امکان تولید و توسعه بخشهای مختلف متناسب با نیاز یک پایگاه را فراهم می سازد.
یکی از نقاط قوت نرم افزار پرتال آذران وب در مقایسه با بسیاری از نرم افزارهای مشابه موجود در بازار این است که تولید این نرم افزار از A تا Z در طی نه سال در آذران وب صورت گرفته است و فارسی شده نرم افزارهای آماده خارجی نمی باشد،و با توجه به تحلیل نرم افزارهای مطرح مشابه خارجی ، قابل رقابت با کلیه نرم افزار ها در دنیا میباشد .  لذا هیچگونه محدودیتی در سفارشی سازی ، توسعه ، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی (که از عمده دغدغه ها و خواسته های اکثر مشتریان می باشد) ندارد و می تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد.
ما برای طراحی سیستم پرتال آذران وب از متد لوژی روز دنیا UML استفاده نموده ایم ،این روش اجزا سیستمها را بصورت اشیاء مجزا دیده و روابط بین آنها را بصورت اجزا مستقل یک پیکر مورد بررسی قرار می دهد ، برای این کار ابزارRational  که در زمینه طراحی سیستمها بسیار معتبر می باشد را به خدمت گرفته ایم که در داخل آن استانداردهای مختلفی موجود است که کمک موثری در شفافیت مشخصات سیستم می کند . با استفاده از این ابزار و جمع آوری اطلاعات خام سیستمها در داخل استاندارد RUP و تعیین مسیر هایی مانند Collaboration ، Actor ، Use Case و ... می توان Design Model و Data Model و غیره را مشخص نمود که می توانند منابع تغذیه بسیار مناسبی برای بخش تولید باشند .
بعد از مشخص شدن تمامی اجزا سیستمها برای تولید بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا ، پس از بررسی های انجام شده استفاده از معماری چند لایه ( Multi Tier ) بر اساس فن آوری جدید .NET که با ابزارها و Library Class عظیم و پیشرفته و پشتیبانی کامل از برنامه نویسی به روش شی گرا ( Object Oriented ) با یک موتور بسیار قوی ، پر سرعت و انعطاف پذیر در عین حال امنیت بسیار بالا و بخصوص مورد استفاده آن در محیط وب ضروری می نمود .


معماری چند لایه متشکل از سه لایه اصلی زیر می باشد :
Data Access Layer
      Business Layer
      Presentation Layer
که هر کدام می توانند به لایه های مختلفی مانند Business Facade و Business Rules  تقسیم شوند ، که استفاده از این روش محاسن زیر را برای کل سیستم به ارمغان می آورد:
      قابلیت جداسازی بخشهای مختلف سیستم و استفاده از چند سرور در نواحی مختلف بمنظور کاهش ترافیک در سیستمهای بزرگ
    * قابلیت استفاده از پایگاههای اطلاعاتی مختلف
    * قابلیت نمایش سیستم با ظواهر متفاوت در یک زمان
    * قابلیت استفاده از بخشهای مختلف سیستم توسط سیستم های مستقل دیگر
    * قابلیت ارتباط به دیگر سیستم های موجود در سازمانها که منطبق بر استاندارد SOA باشند
    * قابلیت ارتباط به دیگر نرم افزارهای سازمانها از طریق وب سرویسها
    * قابلیت استفاده از کیت توسعه نرم افزار برای توسعه دهی نرم افزار توسط سازمانها
    * افزایش پشتیبانی مطلوب تر و هوشمند بر روی پرتال های مربوطه
    * افزایش امنیت در سیستم با بکارگیری از ابزارهای مختلف در لایه ها
نتایج بررسی کارشناسان ما برای ایجاد پایداری در این سیستم روشی بود که سیستمها را از جهات مختلف کنترل و آزمایش می کرد ، این عمل توسط ابزارهای شناخته شده و معتبر برای برقراری کنترل کیفیت (Quality Control) و تضمین کیفیت (Quality Assurance) انجام می شود و از طرفی بعد از انجام مراحل تولید ، سیستمها جهت انجام مراحل آزمایش در اختیار کاربران قرار داده می شود تا بصورت عملی آزمایش شوند .
در زمانهایی که چند سیستم در ارتباط با یکدیگر عمل می کنند برای ایجاد ارتباط منطقی و عملی ما آنها را به صورت سیستم یکپارچهTotal Solution) ) طراحی نمودیم که از نظر عملکرد کاملا" مجزا و بر اساس متد جدید انتقال اطلاعات تحت عنوان مدیریت گردش کارWorkFlow Management) ) عمل تبادل اطلاعات بین سیستمها و سازمانها را انجام می دهد ..
پرتال آذران وب در طی 8 سالی که از عمر آن می گذرد به عنوان ابزار اصلی در طراحی و راه اندازی پورتال های اطلاع رسانی مورد استفاده قرار گرفته و می گیرد، و در طی این مدت با توجه به نیازهای روز و سفارش مشتریان توسعه پیدا کرده و امکانات جدید به آن اضافه شده است و این روال همچنان ادامه خواهد داشت.
از لحظه بهره برداری از سیستمها پشتیبانی آنها اهمیت بسیاری دارد ، ما برای تسریع در انجام عملیات پشتیبانی مواردی را در نظر گرفته ایم که در نوع خود بی نظیر میباشد از جمله ارسال گزارشات خطا بصورت آنلاین درکارتابل بخش فنی سیستم  و همچنین از طریق جت و تلفن های اختصاصی بخش پشتیبانی و E-mail ما آماده رفع اشکالات احتمالی در سیستمها می باشیم. 
تفاوت های عمده CMS و Portal بشرح ذیل می باشد :
      امکان گسترش برنامه توسط کاربر (SDK) و (JSR)
       طراحی شده مبتنی بر WCF
       امکان ارتباط  با نرم افزار های CMS , CRM آذران وب ( بصورت یکپارچه)
       امکان ارتباط با سایر نرم افزارهای سازمانها از طریق وب سرویس
       پشتیبانی کامل از WEB 2
       ارتباط کامل با کلیه بانک های اطلاعاتی ( جهت ثبت اطلاعات ، نمایش و گزارش گیری از اطلاعات بانک ها در پورتال (
       ارتباط مدام صفحات کاربران با یکدیگر و سرور
       دارا بودن پورتلت های سازمانی
       پشتیبانی کامل از تکنولوژی Ajax
نرم افزارهای آذران وب در جشنواره ستاره های فناوری سال 1389 موفق به دریافت نشان زرین ستاره فناوری برترین ارایه دهنده خدمات و راه کار در بخش خدمات نرم افزاری تحت وب که در سالن همایش میلاد برگزار گردید ، شده است.


شماره ثبت انفورماتیک:-


پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟کانال مرکز نرم افزار ایران