@iransoftlearning


جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار اتوماسیون موسسات آموزشی
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار اتوماسیون موسسات آموزشی
شناسه نرم افزار 580
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید

کانال مرکز نرم افزار ایران
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.
کلیت نرم افزار

موسسات آموزشی و کلا موسساتی که با تعداد زیادی کاراموز یا دانش آموز سرو کار دارند مشکل عمده ای که دارند کنترل کمی و کیفی حسابها و کلاسها و اساتید وکاراموزان خود است. در این بین شهریه های پرداختی کاراموزان خصوصا اگر به صورت اقساطی یا ماهیانه باشد به دلیل تعدد و لزوم کنترل دقیق و نیز به روز بودن وضعیت حساب هر یک از کاراموزان کار پیچیده و سختی است. نرم افزار اتوماسیون موسسات آموزشی به جهت اتوماسیون این فرایند تهیه و عرضه میشود.

نرم افزار از دو زیر سیستم کامل تشکیل شده است - زیر سیستم حسابداری و زیر سیستم آموزش. شما علاوه بر سیستم آموزش یک نسخه از سیستم حسابداری سیاق را با تمام امکانات آن در اختیار دارید و عملیات به غیر از پروسه آموزش را نیز می توانید جداگانه ثبت نمایید.

در زیر سیستم آموزش کاربر عملیات معمول موسسات آموزشی را انجام میدهد. ثبت نام - کلاس بندی - اساتید - کنترل بدهی و دریافت بدهی - انصراف از دوره و ... مطابق عمل انجام شده در هر یک از مراحل آموزش سیستم حسابداری به صورت هوشمند در پشت زمینه سند حسابداری لازم را ثبت و باعث میشود تمام حسابها به روز باشند.

پس از استقرار سیستم معمولا منشی آموزشگاه به عنوان ابزار کاری خود با نرم افزار عملیات معمول مانند ثبت نام و دریافت بدهی پرداختها و کنترل بدهی ها و ... را انجام میدهد و کاربر سیستم در آخر روز گزارش عملکرد خود رانیز می تواند از سیستم پرینت و ثبت کند. موجودی صندوق روز و صندوق کل و تعداد ثبت نام و مشخصات و ریز مبالغ دریافتی و پرداختی و ... در این گزارشات اعلام می گردد.مدیر سیستم نیز با اختیارات کنترلی و بررسی گردش کار و اطلاعات مدیریتی مانند نمودارهای روند ثبت نام و مقایسه ثبت نامی ها در بازه های زمانی مختلف و ... میتواند نظارت نماید.


شماره ثبت انفورماتیک:-


پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟کانال مرکز نرم افزار ایران