@iransoftlearning


جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار سیستم خدمات درمانی (بیمههای تکمیلی)
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار سیستم خدمات درمانی (بیمههای تکمیلی)
شناسه نرم افزار 524
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید

کانال مرکز نرم افزار ایران
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.
این سیستم که در نسخه 20/6 سیستم جامع مالی و اداری تدبیر آماده ارائه عمومی می باشد، در جهت تسهیل مدیریت قراردادهای بیمه تکمیلی برای موسسات طراحی و پیاده‌سازی شده است. همان‌طور که می‌دانید در برخی از موسسات دولتی و خصوصی و در کلیه شرکت‌های تولید و توزیع برق، کارفرمایان برای ایجاد رفاه بیشتر برای کارکنان اقدام به بستن قراردادهای بیمه تکمیلی می‌نمایند. در این سیستم شما امکان ورود اطلاعات مربوطه به مشخصات و قواعد شرکت‌های طرف قرارداد مانند شرکت بیمه ایران، آسیا، دانا و ... را خواهید داشت. سیستم امکان ورود اطلاعات و کنترل کلیه خدمات درمانی مربوط به این شرکت‌ها و مشخصات آنها از جمله سقف مبالغ قابل استفاده، فرانشیز و ... را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر آن امکان ثبت این قراردادها در فاصله زمانی اعتبار آنها و ریز اطلاعات افراد تحت پوشش بیمه کننده و همین‌طور اطلاعات درمانی شامل تاریخ مراجعه، نوع خدمات درمانی، مبالغ و ... پیش بینی شده است. از ویژه‌گی‌های شاخص این سیستم می‌توان امکان صدور سند حسابداری اتوماتیک برای پرداخت‌های نقد و همین‌طور امکان ثبت اتوماتیک مبالغ پرداختی همراه با حقوق ماهانه و همچنین امکان تهیه دیسک بانک را نام برد. این امکان ویژه در مواقعی مورد استفاده قرار می‌گیرد که شرکت‌ها مستقیماً پرداخت هزینه‌های درمانی پرسنل را به عهده گرفته و سپس این مبالغ را از شرکت طرف قرارداد دریافت می‌کنند.
سیستم گزارشات جامعی از افراد تحت پوشش، هزینه‌ها و اطلاعات درمان و همین‌طور نحوه پرداخت‌ها را در اختیار کاربر قرار داده و به این ترتیب موجب رفاه بیشتر کارکنان و کارفرمایان موسسات را فراهم می‌نماید.


شماره ثبت انفورماتیک:-


پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟کانال مرکز نرم افزار ایران