@iransoftlearning


جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار تصاویر بخشنامه های ثبتی
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار تصاویر بخشنامه های ثبتی
شناسه نرم افزار 513
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید

کانال مرکز نرم افزار ایران
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.

با توجه به نقش حساس و حیاتی اطلاعات ممنوع المعامله ها و املاک بازداشتی ، جهت تنظیم سند مطمئنا بیشتر اوقات نیاز به رؤیت اصل بخشنامه ها میباشد و پیدا کردن بخشنامه مورد نظر در سیستم بایگانی دستی ، کاری بسیار وقت گیر و گاهی اوقات امکان ناپذیر است ، ضمن اینکه نگهداری بخشنامه ها بصورت مرتب نیاز به فضا و نیروی انسانی مجرب دارد.
شایان ذکر است این شرکت از سال 1374 با جمع آوری و تصویر برداری بیش از 25000 صفحه بخشنامه های ثبتی از دهه 1340 تا کنون توانسته است با استفاده از فن آوری های نوین در چارچوب صنعت کامپیوتر راه حلهای اساسی و ریشه ای جهت نگهداری و تضمین سلامت این بخشنامه ها با قابلیت چاپ عین بخشنامه را ارائه نماید. بطوریکه با فشردن یک کلید بر روی اسم مورد نظر بخشنامه مربوطه را بر روی صفحه مانیتور رؤیت نموده و در صورت نیاز می توانید یک نسخه ازآنرا چاپ گرفته و بعنوان یکی از مستندات ضمیمه سند یا جهت پیگیری ارباب رجوع پیوست نامه استعلام نمائید.
ضمن اینکه هم اکنون می توانید دستورالعملها و قوانین مختلفی که طی بخشنامه های ثبتی یا کمیته وحدت رویه ارائه شده است را برحسب عنوان آن جستجو و مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.

پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟کانال مرکز نرم افزار ایران