@iransoftlearning


جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار شتاب فارسی نگار 3
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار شتاب فارسی نگار 3
شناسه نرم افزار 425
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید

کانال مرکز نرم افزار ایران
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.

شتاب فارسی نگار 3، نرم‌افزاری است برای فارسی نویسی در محیط های گرافیکی. با شتاب فارسی نگار می توانید با انواع قلم‌ها مانند قلم های یونیکد، مریم، نویسه، پروین، IPT و حتی قلم های تولید شده توسط خودتان در محیط های گرافیکی فارسی بنویسید و یا آنها را به سادگی به یکدیگر تبدیل کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد شتاب فارسی نگار، کپی مستقیم متون از Word به سایر محیط‌های گرافیکی می باشد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

شتاب فارسی نگار داری درج خودکار است که به وسیله آن برای نوشتن متن نیازی به Copy/Paste ندارید.

شتاب فارسی نگار چیست؟

شتاب® فارسی نگار، نرم افزاری است برای فارسی نویسی در محیط های گرافیکی مانند Macromedia Flash, Corel Draw, 3D Max و به خصوص بهینه شده است برای محیط Adobe Photoshop. با شتاب فارسی نگار می توانید با انواع قلم ها مانند قلم های یونیکد، مریم، نویسه، پروین، IPT و حتی قلم های تولید شده توسط خودتان در محیط های گرافیکی فارسی بنویسید و یا آنها را به سادگی به یکدیگر تبدیل کنید. شتاب فارسی نگار همچنین دارای امکان شکستن جملات و کشیدن کلمات می باشد.

در حال حاضر روشهای متفاوتی برای فارسی نویسی در نرم افزارهای گرافیکی که قابلیت تایپ استاندارد فارسی را ندارند، وجود دارند. ویژگی منحصر به فرد شتاب فارسی نگار کار کردن با روشهای رایج موجود مانند مریم ، نویسه و IPT می باشد. همچنین با شتاب فارسی نگار می توانید با قلم های یونیکد مانند تیتر و زر در محیط Adobe Photoshop فارسی بنویسید.

نکته 1: شرکت‌های تولید نرم افزار توجه داشته باشند که برای فارسی کردن نرم افزارهای خود می توانند از نرم افزار قدرتمند زبان ساز شتاب استفاده کنند. زبان ساز شتاب یک ابزار قدرتمند است که به برنامه نویسان اجازه می دهد نرم افزارهای فارسی خود را در ویندوز فارسی، XP یا 2000 بنویسند و در ویندوزهای انگلیسی نیز اجرا کنند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه نمایشی زبان ساز شتاب به سایت شرکت شتاب اینجا مراجعه کنید.

نکته 2: برای کسانی که نسخه 1 و 2 شتاب فارسی نگار را خریداری کرده اند، نسخه 3 رایگان می باشد.

پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟کانال مرکز نرم افزار ایران