@iransoftlearning


جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار مرکز تماس
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار مرکز تماس
شناسه نرم افزار 2006
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید

کانال مرکز نرم افزار ایران
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.

در این بخش با توجه به نیازاتاقها که بر اساس سالها تجربه توسط کادر فنی مهر ارقام دیده و درک شده پیاده سازی شده است.
همانطور که می دانیم جمع آوری اطلاعات اعضاء به تنهایی کار ساز و مفید نیست بلکه استفاده درست علمی و ایجاد ارتباطات مناسب و کاربردی با اعضا و ضمناً اطلاع رسانی مناسب به آنان یکی از اهداف والایی است که مهر ارقام آن را دنبال می کند و بنابراین برآن آمدیم که برای تسهیل و تسریع ارتباط اتاقها با اعضا یک سیستم مرکز تماس کار آمد در سیستم عضویت جدید گنجانده شود.
خلاصه عملکرد مرکز تماس به شرح زیر می باشد:
ایجاد امکانات ویژه برای برقراری ارتباط با اعضا از طریق سه بستر FAX,SMS,EMAIL بصورتی که محیطی برای جستجو و یا انتخاب اعضا بر حسب مشخصاتشان و یا رشته فعالیت و سایر مشخصات موجود برای آنها یک متن جدا برای SMS و یک متن جدا برای FAX و یک متن جداگانه برای EMAIL ایجاد کرده و برای اعضای انتخاب شده ارسال می شود.ضمنآً می توان سوابق ارسال را برای هر یک از اعضا در یک Out box ذخیره شود و خود این مراسلات قابل جستجو و پیگیری.
حتی می توان در این بخش پیام های ثابت تعریف کرد که بصورت خود کار در موعد مقرر پیام به عضو مورد نظر ارسال شود.مثلاً:تبریک روز تولد به عضو از طریق اعضاء و یا اخطار به فرد هنگام فرا رسیدن موعد تمدید کارت.
بستر فنی این مرکز تماس دو طرفه بوده و این بدین معنی است که مرکز تماس نرم افزار جدید مهر ارقام قادر به برگزاری نظرسنجی،پاسخگویی به سوالات اعضا،رأی گیری و یا راهنمایی اعضا به صورت خود کار می باشد و اعضا نیز خواهند توانست از این بستر با اتاق تماس ایجاد کنند بدون اینکه تلفنی یا حضوری مراجعه کننده.


شماره ثبت انفورماتیک:-


پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟کانال مرکز نرم افزار ایران