@iransoftlearning


دریافت آخرین نسخه تلگرام

جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار سیستم مدیریت منابع انسانی و اداری
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار سیستم مدیریت منابع انسانی و اداری
شناسه نرم افزار 15272
قیمت : 80,000,000 ریال
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید
جهت دریافت کلیه خدمات اینترنتی، خرید و فروش سخت افزار، نرم افزار و ... می توانید با شماره های 9099070295 (کشوری) و 9092301397 (استان تهران) تماس حاصل نمایید
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.

سیستم های اطلاعاتی و عملیاتی حوزه منابع انسانی در سازمان ها همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. چرا که امور شناسایی نیروی کار مورد نیاز، نحوه جذب، آموزش، نگهداری، مدیریت و بکارگیری بهینه منابع انسانی یکی از مهمترین چالش های اصلی مدیران صنایع و مؤسسات می باشد. از این رو رویکرد خاص به واحدهای کارگزینی، اتوماسیون روال های مربوط به منابع انسانی را به عنوان نیاز اساسی و بنیادی شرکت ها تعریف می نماید. در این راستا نرم افزار جامع منابع انسانی فصل رایانه متکی بر سال ها تجربه در اختیار شرکت ها و بنگاه های تولیدی، خدماتی و تجاری قرارگرفته است. طراحی جامع سیستم متناسب با قوانین کار و امور اجتماعی از یک سو و احکام متداول استخدامی شرکت ها از جهت دیگر، پوشش دهنده نیازهای خاص و عام امور کارگزینی می باشد.

سیستم منابع انسانی و اداری شرکت فصل رایانه، به منظور مرتفع نمودن کلیه نیازهای عملیاتی و اطلاعاتی واحد کارگزینی و نیروی انسانی شرکت ها و مؤسسات در امور استخدامی و حقوق و مزایای کارکنان، با نگرشی نو و براساس قوانین کار و امور اجتماعی، توسط ابزارهای طراحی و برنامه سازی جدید و منطبق با استانداردهای مهندسی نرم افزار طراحی و تولید شده است. هدف این سیستم اتوماسیون روال های مدیریت نیروی انسانی از طریق ذخیره سازی، پردازش و بازیابی اطلاعات مرتبط با فعالیت های منابع انسانی می باشد.

 

 


شماره ثبت انفورماتیک:-


پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟


جهت دریافت کلیه خدمات کامپیوتری، اینترنتی، شبکه، موبایل، نرم افزار و سخت افزار می توانید با شماره های 9099070295 (کشوری) و 9092301397 (استان تهران) تماس حاصل نمایید.