@iransoftlearning


جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار سیستم مدیریت منابع انسانی و اداری
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار سیستم مدیریت منابع انسانی و اداری
شناسه نرم افزار 15272
قیمت : 80,000,000 ریال
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید
مشاوره آی گپی از طریق شماره: 09123064076
از طریق پیام رسان ایرانی و پرسرعت آی گپ
کانال مرکز نرم افزار ایران
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.

سیستم های اطلاعاتی و عملیاتی حوزه منابع انسانی در سازمان ها همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. چرا که امور شناسایی نیروی کار مورد نیاز، نحوه جذب، آموزش، نگهداری، مدیریت و بکارگیری بهینه منابع انسانی یکی از مهمترین چالش های اصلی مدیران صنایع و مؤسسات می باشد. از این رو رویکرد خاص به واحدهای کارگزینی، اتوماسیون روال های مربوط به منابع انسانی را به عنوان نیاز اساسی و بنیادی شرکت ها تعریف می نماید. در این راستا نرم افزار جامع منابع انسانی فصل رایانه متکی بر سال ها تجربه در اختیار شرکت ها و بنگاه های تولیدی، خدماتی و تجاری قرارگرفته است. طراحی جامع سیستم متناسب با قوانین کار و امور اجتماعی از یک سو و احکام متداول استخدامی شرکت ها از جهت دیگر، پوشش دهنده نیازهای خاص و عام امور کارگزینی می باشد.

سیستم منابع انسانی و اداری شرکت فصل رایانه، به منظور مرتفع نمودن کلیه نیازهای عملیاتی و اطلاعاتی واحد کارگزینی و نیروی انسانی شرکت ها و مؤسسات در امور استخدامی و حقوق و مزایای کارکنان، با نگرشی نو و براساس قوانین کار و امور اجتماعی، توسط ابزارهای طراحی و برنامه سازی جدید و منطبق با استانداردهای مهندسی نرم افزار طراحی و تولید شده است. هدف این سیستم اتوماسیون روال های مدیریت نیروی انسانی از طریق ذخیره سازی، پردازش و بازیابی اطلاعات مرتبط با فعالیت های منابع انسانی می باشد.

 

 


شماره ثبت انفورماتیک:-


پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟


جهت مشاوره با شماره زیر در پیام رسان آی گپ در تماس باشید
09123064076

کانال مرکز نرم افزار ایران