@iransoftlearning


جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار شتاب چند رسانه ساز
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار شتاب چند رسانه ساز
شناسه نرم افزار 13843
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید

کانال مرکز نرم افزار ایران
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.

معرفی
شتاب چند رسانه ساز، نرم‌افزاری حرفه‌ای و کاربرپسند است که با آن می‌توانید بدون نیاز به دانش تخصصی و به سرعت فایل‌ها و مستندات خود را مانند فایل‌های متنی‌، PDF، Word، فایل‌های فلش و انواع فرمت‌های صوتی، تصویری و ویدیویی در آن قرار داده و سپس یک نرم‌افزار مالتی مدیای پیشرفته همراه با جلوه‌های متحرک و پویا تولید کنید.
ویژگی‌ها
تصاویری از محیط نرم‌افزار
امکانات مختلف برای تولید راحت محصول راحتی استفاده حفظ امنیت فایل‌های محصول محصول مالتی مدیای حرفه‌ای استفاده راحت از شتاب چندرسانه‌ساز بالاترین اولویت ما است.حتی شما می‌توانید بدون نیاز به یادگیری، با استفاده از جادوگر پروژه‌ساز یک محصول مالتی مدیای پیشرفته بسازید.
ما ابزارهای هوشمندی برای تولید خودکار محصول، منوی شروع، پوسته گرافیکی، منوی درختی، گالری عکس و ساخت نمایه را برای شما فراهم کرده‌ایم.          
در محصول خود می‌توانید انواع فایل‌های صوتی، تصویری، عکس، Word، PDF، Html، فلش و سیلورلایت را استفاده کنید. همچنین می‌توان از امکاناتی مانند انیمیشن شروع، منوی فلش، گالری عکس، پوسته گرافیکی، ورق زدن، افکت‎های 3 بعدی و گذاشتن موسیقی برای جذاب‌تر شدن محصول استفاده کرد.
امکانات مختلف برای تولید راحت محصول تغییر و شخصی‌سازی گرافیکی حفظ امنیت فایل‌های محصول قفل گذاری و امنیت شما می‌توانید محصول ایده‌آل و دلخواه خود را با اعمال تغییرات در تمامی بخش‌های آن مانند پوسته، جلوه‌های سه بعدی، منوی فلش، منوی درختی، صفحه درباره ما و آیکون بسازید.
با این امکان می‌توان محصول را با گرافیک مخصوص هر سازمانی تولید نمود.
شتاب چندرسانه ساز یک سیستم قفل‌گذاری خودکار را در اختیار شما قرار داده تا از کپی غیر مجاز جلوگیری کنید.
همچنین محتوای شما در مقابل Copy/Paste، چاپ و استخراج محافظت می‌شوند.
فایل نهایی به صورت یک فایل اجرایی (exe) رمزنگاری شده و بدون نیاز به نصب است که محتوای آن روی کامپیوتر کاربر استخراج (Extract) نمی‌شود.
امکان جستجوی پیشرفته در محصول     جستجوی سریع و پیشرفته سازگار با ویندوز و عدم نیاز به برنامه جانبی سازگاری و عدم نیاز به برنامه‌های جانبی در محصول به صورت خودکار امکان جستجو به روی تمام فایل‌های متنی حتی PDF فارسی با امکان رنگ کردن لغات وجود دارد.
این جستجو می‌تواند به صورت کلمه به کلمه، ترکیب چند کلمه و عبارت انجام شود. همچنین با استفاده از کلیدهای جستجو، امکان جستجو روی فایل‌های صوتی، تصویری و عکس فراهم شده است.
محصول نهایی در تمامی ویندوزهای 32 و 64 بیتی به صورت خودکار (Autorun) اجرا می‌شود و نیازی به نصب نرم‌افزار و دسترسی کامل به سیستم ((Administrator برای اجرا ندارد.
همچنین کاربر نیازی به نصب Adobe Reader، Flash Player و فونت بر روی کامپیوتر ندارد.
تغییر و شخصی سازی گرافیکی یادداشت و علامت‌گذاری     سازگار با ویندوز و عدم نیاز به برنامه جانبی اسکریپت نویسی کاربر نهایی می‌تواند از امکاناتی مانند گذاشتن یادداشت و علامت‌گذاری روی فایل‌ها، انتخاب بخش‌های برگزیده، بازگشت به صفحات مرور شده و پرینت استفاده کند.اسکریپت نویسی از قدرت‌های شتاب چندرسانه ساز است که می‌توان برای کنترل و شخصی سازی بیشتر و توسعه نرم‌افزار مانند پلاگین نویسی استفاده کرد.
محیط‌های پشتیبانی شده برای اسکریپت نویسی شامل دستورات تعریف شده در خود نرم‌افزار، Javascript در ActionScript ،HTML در Flash و WPF و Silverlight است.

پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟کانال مرکز نرم افزار ایران