@iransoftlearning


جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار آموزش 3ds Max 11 - دوره پیشرفته
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار آموزش 3ds Max 11 - دوره پیشرفته
شناسه نرم افزار 13596
قیمت : ,100,000 ریال
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید

کانال مرکز نرم افزار ایران
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.

دوره پیشرفته آموزش 3ds Max

در ادامه مطالب آموزش داده شده گذشته در این مبحث قصد داریم تا به بررسی دوره پیشرفته آموزش 3ds Max بپردازیم. در نگاه کلی‌‌، این دوره آموزشی مناسب برای آندسته از کاربرانی است که با فراگیری دوره‌های مقدماتی و متوسط‌، به درجه‌ای از توانایی در کار با 3ds Max رسیده‌اند که براحتی می‌توانند اصول حرفه‌ای کار با این برنامه قدرتمند را درک کنند. همچنین بدلیل اینکه ما در مباحث این دوره‌، بسیاری از تکنیک‌های حرفه‌ای و جدید 3ds Max را مورد بررسی قرار داده‌ایم، این دوره آموزشی می‌تواند بعنوان یک مرجع راهنما برای بسیاری از کاربران حر‌فه‌ای 3ds Max نیز مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از مهم‌ترین آموزش‌های ارائه شده در دوره پیشرفته، بحث و بررسی پیرامون نحوه درج، ویرایش و همچنین تنظیم پارامترهای دوربین‌های مختلف است. در واقع، استفاده از دوربین‌ها به کاربر کمک می‌کند تا از زاویه دید مخصوص به خود به دنیای مجازی ایجاد شده نگریسته و همانند یک کارگردان توانا‌، انیمیشن‌ها و فیلم‌های جذابی را متناسب با نوع نگاه خود پدید آورند.

پس از بررسی کامل دوربین‌ها نیز، ما سعی کردیم تا با آموزش روش‌های مختلف انیمیشن‌سازی‌، فنون و تکنیک‌های متحرک‌سازی اجسام دو و سه‌بعدی را به کاربر بیاموزیم. در این میان، تنظیمات Timeline و همچنین نحوه نمایش و ذخیره انیمیشن نیز نقش بسیار مهمی را دارا بوده و به همین دلیل ما در چندین درس به مطالعه این ویژگی‌ها پرداخته‌ایم. البته موضوع انیمیشن‌سازی در 3ds Max به اندازه‌ای پیشرفته است که ما در مباحث جداگانه‌ای به بررسی حالت‌های مختلف ایجاد انیمیشن، کادر محاوره‌ای Curve Editor‌، تغییر نمودارها و منحنی‌های حرکتی پرداخته و سپس روش ایجاد انیمیشن با استفاده از جسم Dummy و همچنین ایجاد Noise Animation را بطور کامل مورد بررسی قرار داده‌ایم.

پس از آموزش کامل  مبحث پیشرفته انیمیشن سازی در 3ds Max نیز، یکی دیگر از مباحث فوق‌العاده جذاب و پرکاربرد این برنامه را آغاز کرده و در چندین درس، روش‌های ایجاد، ویرایش و حرکت دادن اسکلت‌ها را آموزش داده‌ایم. در واقع، اگر شما هم تمایل دارید تا کاراکتر یا شخصیت کارتونی مورد علاقه خود را ایجاد کرده و حرکت‌هایی مانند راه رفتن‌، دویدن و پریدن را برای آن تعریف کنید، با استفاده از این مباحث و همچنین فراگیری نحوه کار با Footstepها و حرکت استخوان‌های اسکلت می‌توانید گام بلندی را برای کسب این مهارت بردارید. البته در این راه ما سعی کرده‌ایم تا با ذکر یک مثال، تمامی جزئیات کار را به شما بیاموزیم. در این مثال، شما می‌توانید به آماده سازی کاراکتر پرداخته و سپس اسکلت را بر روی آن درج کنید. پس از آن نیز تغییرات مورد نیاز از قبیل ایجاد انگشتان، افزودن مهره‌های گردن و ایجاد زائده پشت سر را انجام داده و با اتصال اسکلت به کاراکتر، حرکت‌هایی را برای آن تعریف کنید. در واقع، شما با فراگیری کامل این آموزش می‌توانید حرکت هر کاراکتری را کنترل کنید.

در ادامه مطالب این دوره، ما با تدریس نحوه ایجاد و حرکت پرچم سعی کرده‌ایم تا با آموزش نحوه ایجاد اجسام سه‌‌بعدی با استفاده از اجسام دو‌بعدی ساده، روش ایجاد بافت پارچه و همچنین نقش عامل باد را در 3ds Max مورد مطالعه قرار دهیم. علاوه بر این‌، در مباحث جداگانه‌ای نیز روش‌های ایجاد و ویرایش انواع مو را در نرم‌افزار بررسی کرده و سپس به بررسی مبحث بسیار مهم و پرکاربرد ایجاد لوگو در 3ds Max پرداخته‌ایم. در واقع، اگر شما مایلید تا روش ساخت و متحرک سازی انواع لوگوهای سه‌بعدی را فرابگیرید کافیست دروس مربوط به ایجاد و ویرایش خطوط محیطی‌، تعیین میزان گردشدگی خطوط، ایجاد لوگوی سه‌بعدی و همچنین ایجاد انیمیشن برای لوگو را به دقت مطالعه نمایید‌. البته ما در این دوره آموزشی‌، روش‌های پیشرفته نور‌پردازی را فراموش نکرده و با تدریس روش نور‌پردازی Light Tracer و همچنین اصول ویرایشی و تنظیمات آن سعی کرده‌ایم تا جلوه‌ای تازه به اجسام طراحی شده در 3ds Max ببخشیم.

در مباحث پایانی این دوره آموزشی نیز‌، بار دیگر به سمت صنعت جذاب معماری رفته و با آموزش مبانی طراحی داخلی‌، روش ایجاد یک اتاق و مولفه‌های سازنده آن نظیر دیوار و پنجره‌ها را بطور کامل و مبتنی بر اصول فنی آموزش داده‌‌ایم. همچنین نحوه ایجاد سقف و کف‌، درج مبلمان و همچنین بافت‌دهی و درج Material را با جزئیات کامل مورد بررسی قرار داده تا هر کاربر با استفاده از این مطالب بتواند ساختمان دلخواه خود را ترسیم کند.

در پایان این دوره نیز با گنجاندن 60 سؤال تستی و 6 سؤال عملی سعی در سنجش میزان فراگیری کاربران داشته‌ایم.

نکته پایانی

با توجه به سطح آموزش‌های این دوره، انتظار ما از کلیه کاربران این محصول آموزشی اینست که به راحتی و با تسلط کامل بتوانند از نرم‌افزار 3ds Max استفاده کرده و از تبدیل شدن به یک کاربر حرفه‌ای و همچنین کار با محیط پیچیده و جذاب آن، لذت ببرند.

پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟کانال مرکز نرم افزار ایران