@iransoftlearning

تلفن پشتیبانی و آموزش تلگرام: 9099070295
دریافت آخرین نسخه تلگرام

جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار ارسال پیامک انبوه نسخه 2
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار ارسال پیامک انبوه نسخه 2
شناسه نرم افزار 11236
قیمت : ,390,000 ریال
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید
خرید و مشاوره تلفنی تهران: 9092301397 کشوری: 9099070295
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.

موارد ارتقا نسخه دوم نسبت به نسخه اول عبارتند از :

  1. در نسخه اول طول پیامک به اندازه یک پیامک استاندارد یعنی برای انگلیسی 160 حرف و برای فارسی 70 حرف بود که در نسخه دوم این مشکل برطرف شده و طول پیامک می تواند تا 64000 حرف باشد!
  2. در نسخه اول گاهی پیش می آمد که مودم اینترنت یا مودم بلوتوث بجای مودم گوشی اشتباه گرفته میشد و برخی کاربران مجبور میشدند مودم اینترنت یا بلوتوث را از سیستم جدا کرده و یا غیر فعال کنند. اما در نسخه دوم به هیچ وجه این مورد پیش نمی آید و نرم افزار بصورت هوشمند سایر مودم ها را رد می کند.
  3. PCSS نسخه 1 قادر نبود از خطوط ایرانسل ارسال کند ، اما PCSS نسخه 2 می تواند از سیم کارت ایرانسل نیز ارسال را انجام دهد.
  4. در نسخه 1 شماره ها بدون نام و در فایل متنی ذخیره می شدند اما در نسخه 2 هر شماره با نام و در دفترچه تلفن مربوطه ذخیره میشود.
  5. در PCSS1 ارسال های ناموفق آخرین ارسال قابل مشاهده بودند و چنانچه کاربر ارسال دیگری را شروع می کرد ، ارسال های ناموفق قبلی را از دست می داد. اما در PCSS2 هر پروژه ارسال بصورت مجزا ذخیره شده و در آینده برای ارسال های ناموفق قابل ادامه است.
  6. در بعضی از خطوط پیش می آمد که نسخه اول نرم افزار قادر نیست از مرکز پیام خاصی پیامک را ارسال کند اما در نسخه دوم می توان مرکز پیام سیم کارت را از داخل خود نرم افزار تغییر داد و با هر مرکز پیامی SMS را ارسال نمود.
  7. نسخه 1 نرم افزار قادر به شناسایی مودم های GSM نبود اما در نسخه دوم تعدادی از مودم های GSM نیز معرفی شده اند که سرعت ارسال را بسیار بالا می برند.
پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟


0295 907 909 خط هوشمند کشوری

آموزش، مشاوره و رفع اشکال در زمینه های نرم افزار، سخت افزار، نصب درایور، برنامه نویسی، اندروید، موبایل، نصب بازی، انتخاب پروژه دانشجویی، مقایسه و انتخاب نرم افزار مناسب و ...

شماره گیری فقط از طریق خطوط ثابت شهری امکان پذیر می باشد.

9092301397 ویژه تهران